POLSKA FEDERACJA PADLA, INFOLINIA 607 576 322
I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w padlu

PLAN GIER

UWAGA: Wszystkie pary, które odpadną w 1/32 lub 1/16 w kat. OPEN rozgrywają mecze o miejsca 17-35 w SOBOTĘ wg poniższego planu. Natomiast wszystkie pary, które odpadną w 1/8 lub w 1/4 w kat. OPEN lub w pozostałych kat. rozgrywają mecze dopiero w NIEDZIELĘ (plan na niedziele na dole). Mecze o miejsca rozgrywamy do 6 wygranych gemów. Mecze w drabinkach głównych do 2 wygranych setów (przy 1-1 super tie-break).

Legenda:
F – forrunda,
W – wygrany,
P – przegrany

Przykłady:
(1) – mecz nr 1,
PF1 – przegrany z meczu forrunda 1,
P1 – przegrany z meczu nr 1,
W1 – wygrany z meczu nr 1

Piątek, 3 listopada 2017r.

18:30 (7) Radzki Rafał / Jaklewicz Konrad – Kabulski Rafał / Tokarski Maciej (1/16 finału OPEN)
18:30 (F1) Trzaskoma Adam / Chułerański Maciej – Kozaczyński Borys / Kozaczyński Radosław (1/32 finału OPEN)
18:30 (2) Kapuściński Igor / Kapusciński Mikołaj – Zdziech Dorota / Zdziech Mariusz (1/16 finału OPEN)
18:30
18:30

19:40 (5) Buze Michał / Szajna Janusz – Golc Andrzej / Krajewski Wojciech (1/16 finału OPEN)
19:40 (11) Gaicki Tomas / Olsson Kim – Porczak Krzysztof / Tauzowski Tomasz (1/16 finału OPEN)
19:40 (5) Nowakowska Joanna / Średniawa Władysław – Kocańda Agnieszka / Czeremużyński Jacek (1/8 finału MIKST)
19:40 (F2) Kaszubski Piotr / Kubicki Piotr – Denia Ramon / Sanz Enrique (1/32 finału OPEN)
19:40 (12) Cerbiński Wojciech / Matelski Alan – Sylwestrzak Krzysztof / Witczak Mariusz (1/16 finału OPEN)

20:50 (15) Deptuła Michał / Kazimierski Łukasz – Depres Daniel / Iruin Markel (1/16 finału OPEN)
20:50 (F3) Osuszek Marcin / Konieczny Adrian – Duk Adam / Kizler Tomasz (1/32 finału OPEN)
20:50 (16) Bjorkman Tomas / Svahn Johan – Górka Oskar / Średniawa Władysław (1/16 finału OPEN)
20:50 (8) Kościuk Żaklina / Trzaskoma Adam – Klim Karolina / Cyrański Łukasz (1/8 finału MIKST)
20:50 (4) Staśkiewicz Małgorzata / Tokarski Maciej – Rosolska Aleksandra / Buze Michał (1/8 finału MIKST)

22:00 (10) Mercurio Jonathan / Śnieżek Paweł – Olejniczak Dawid / Pawlak Piotr (1/16 finału OPEN)

Sobota, 4 listopada 2017r.

DRABINKI O MIEJSCA – korty 4 i 5

10:00 PF1-PF2 (grupa OPEN 33-35)
10:30 PF1-PF3 (grupa OPEN 33-35)
11:00 PF2-PF3 (grupa OPEN 33-35)

12:00 NR 33: P1-P2 (1/8 finału OPEN 17-32)
12:00 NR 34: P3-P4 (1/8 finału OPEN 17-32)

12:30 NR 35: P5-P6 (1/8 finału OPEN 17-32)
12:30 NR 36: P7-P8 (1/8 finału OPEN 17-32)

13:00 NR 37: P9-P10 (1/8 finału OPEN 17-32)
13:00 NR 38: P11-12 (1/8 finału OPEN 17-32)

13:30 NR 39: P13-P14 (1/8 finału OPEN 17-32)
13:30 NR 40: P15-P16 (1/8 finału OPEN 17-32)

14:00 NR 49: P33-P34 (1/4 finału OPEN 25-32)
14:00 NR 50: P35-P36 (1/4 finału OPEN 25-32)

14:30 NR 51: P37-P38 (1/4 finału OPEN 25-32)
14:30 NR 52: P39-P40 (1/4 finału OPEN 25-32)

15:00 NR 41: W33-W34 (1/4 finału OPEN 17-32)
15:00 NR 42: W35-W36 (1/4 finału OPEN 17-32)

15:30 NR 43: W37-W38 (1/4 finału OPEN 17-32)
15:30 NR 44: W39-W40 (1/4 finału OPEN 17-32)

16:00 NR 57: P49-P50 (1/2 finału OPEN 29-32)
16:00 NR 58: P51-P52 (1/2 finału OPEN 29-32)

16:30 NR 53: W49-W50 (1/2 finału OPEN 25-32)
16:30 NR 54: W51-W52 (1/2 finału OPEN 25-32)

17:00 NR 45: W41-W42 (1/2 finału OPEN 17-32)
17:00 NR 46: W43-W44 (1/2 finału OPEN 17-32)

17:30 NR 59: W57-W58 (finał OPEN 29-32)
17:30 NR 60: P57-P58 (mecz o III miejsce OPEN 29-32)

18:00 NR 55: W53-W54 (finał OPEN 25-32)
18:00 NR 56: P53-P54 (mecz o III miejsce OPEN 25-32)

18:30 NR 47: W45-W46 (finał OPEN 17-32)
18:30 NR 48: P45-P46 (mecz o III miejsce OPEN 17-32)

DRABINKI GŁÓWNE – korty 1, 2 i 3

9:00 (14) Wierzbicki Przemysław / Czeremużyński Jacek – Pakuła Luidżi / Macinskas Skirmantas (1/16 finału OPEN)
9:00 (6) Romanowski Artur / Gadomski Piotr – Mencwel Stanisław / Soroka Piotr (1/16 finału OPEN)
9:00 (4) Łomacki Tomasz / Puzynowski Piotr – Buze Maciej / Słowiński Mateusz (1/16 finału OPEN)
9:00 (4) Modzelewska-Słowińska Aleksandra / Zielińska Agnieszka – Mencwel Zofia / Nowakowska Joanna (1/4 finału KOBIETY)
9:00 (2) Kościuk Żaklina / Dziedzianowicz-Ryttel Joanna – Krauze Agnieszka / Witwicka Katarzyna (1/4 finału KOBIETY)

10:20 (1) Słowiński Jakub / Naduk Maciej – Trzaskoma Adam / Chułerański Maciej/Kozaczyński Borys / Kozaczyński Radosław (1/16 finału OPEN)
10:20 (3) Bernatowicz Jacek / Lipiński Mateusz – Kaszubski Piotr / Kubicki Piotr/Denia Ramon / Sanz Enrique (1/16 finału OPEN)
10:20 (13) Klukowski Grzegorz / Szymoński Maciej – Osuszek Marcin / Konieczny Adrian/Duk Adam / Kizler Tomasz (1/16 finału OPEN)
10:20 (3) Kosińska Karolina / Adamowska Aleksandra – Karasek Janina / Wall Camilla (1/4 finału KOBIETY)

11:30 – prezentacja Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy, oficjalne otwarcie klubu ProPadel, wspólne zdjęcie wszystkich uczestników Mistrzostw Polski

12:00 (8) Haberka Marek / Marchaj Stanisław – Cyrański Łukasz / Nowak Wojciech (1/16 finału OPEN)
12:00 (9) Górka Ireneusz / Górka Mateusz – Merayo Jose / Gonzales Alvaro (1/16 finału OPEN)
12:00 (3) Adamowska Aleksandra / Cerbiński Wojciech – Mencwel Zofia / Kabulski Rafał (1/8 finału MIKST)

13:10 (2) Modzelewska-Słowińska Aleksandra / Haberka Marek – Diaz Ines / Diaz Felipe (1/8 finału MIKST)
13:10 (6) Krauze Agnieszka / Górka Ireneusz – Witwicka Katarzyna / Kaszubski Piotr (1/8 finału MIKST)
13:10 (7) Karasek Janina / Golc Andrzej – Wall Camilla / Gaicki Tomas (1/8 finału MIKST)

14:20 (19) Buze/Szajna lub Golc/Krajewski – Romanowski/Gadomski lub Mencwel/Soroka (1/8 finału OPEN)
14:20 (17) Słowiński/Naduk lub Trzaskoma/Chułerański lub Kozaczyński/Kozaczyński – Kapuściński/Kapusciński lub Zdziech/Zdziech (1/8 finału OPEN)
14:20 (24) Deptuła/Kazimierski lub Depres/Iruin – Bjorkman/Svahn lub Górka/Średniawa (1/8 finału OPEN)

15:30 (20) Radzki/Jaklewicz lub Kabulski/Tokarski – Haberka/Marchaj lub Cyrański/Nowak (1/8 finału OPEN)
15:30 (21) Górka/Górka lub Merayo/Gonzales – Mercurio/Śnieżek lub Olejniczak/Pawlak (1/8 finału OPEN)
15:30 (22) Gaicki/Olsson lub Porczak/Tauzowski – Cerbiński/Matelski lub Sylwestrzak/Witczak (1/8 finału OPEN)

16:40 (9) Kosińska Karolina/Słowiński Jakub – Modzelewska-Słowińska/Haberka lub Diaz/Diaz (1/4 finału MIKST)
16:40 (12) Karasek/Golc lub Wall/Gaicki – Kościuk/Trzaskoma lub Klim/Cyrański (1/4 finału MIKST)
16:40 (10) Adamowska/Cerbiński lub Mencwel/Kabulski – Staśkiewicz/Tokarski lub Rosolska/Buze (1/4 finału MIKST)

17:50 (11) Nowakowska/Średniawa lub Kocańda/Czeremużyński – Krauze/Górka lub Witwicka/Kaszubski (1/4 finału MIKST)
17:50 (23) Klukowski/Szymoński lub Osuszek/Konieczny lub Duk/Kizler – Wierzbicki/Czeremużyński lub Pakuła/Macinskas (1/8 finału OPEN)
17:50 (18) Bernatowicz/Lipiński lub Kaszubski/Kubicki lub Denia/Sanz – Łomacki/Puzynowski lub Buze/Słowiński (1/8 finału OPEN)

19:00 – 20:00 PRZERWA

20:00 (17) (1/4 finału OPEN)
20:00 (18) (1/4 finału OPEN)
20:00 (19) (1/4 finału OPEN)
20:00 (20) (1/4 finału OPEN)

Niedziela, 5 listopada 2017r.

DRABINKI GŁÓWNE – korty 1 i 2

10:00 (29) (1/2 finału OPEN)
10:00 (30) (1/2 finału OPEN)

11:30 (13) (1/2 finału MIKST)
11:30 (14) (1/2 finału MIKST)

13:00 (5) (1/2 finału KOBIETY)
13:00 (6) (1/2 finału KOBIETY)

15:00 (31) (finał OPEN)
15:00 (32) (mecz o III miejsce OPEN)

16:30 (15) (finał MIKST)
16:30 (16) (mecz o III miejsce MIKST)

18:00 (7) (finał KOBIETY)
18:00 (8) (mecz o III miejsce KOBIETY)

DRABINKI O MIEJSCA – korty 3, 4 i 5

UWAGA: Wszystkie pary, które odpadną w 1/8 lub 1/4 w kat. OPEN rozgrywają mecze od godz. 9:00. Wszystkie pary, które odpadną w kat. KOBIETY rozgrywają mecze od godz. 11:20. Wszystkie pary, które odpadną w kat. MIKST rozgrywają mecze od godz. 12:40.

09:00 NR 61: P17-P18 (1/4 finału OPEN 9-16)
09:00 NR 62: P19-P20 (1/4 finału OPEN 9-16)
09:00 NR 63: P21-P22 (1/4 finału OPEN 9-16)
09:00 NR 64: P23-24 (1/4 finału OPEN 9-16)

09:30 NR 65: W61-W62 (1/2 finału OPEN 9-16)
09:30 NR 66: W63-W64 (1/2 finału OPEN 9-16)
09:30 NR 69: P61-P62 (1/2 finału OPEN 13-16)
09:30 NR 70: P63-P64 (1/2 finału OPEN 13-16)

10:00 NR 67: W65-W66 (finał OPEN 9-16)
10:00 NR 68: P65-P66 (mecz o III miejsce OPEN 9-16)
10:00 NR 71: W69-W70 (finał OPEN 13-16)

10:40 NR 72: P69-P70 (mecz o III miejsce OPEN 13-16)
10:40 NR 73: P25-P26 (1/2 finału OPEN 5-8)
10:40 NR 74: P27-P28 (1/2 finału OPEN 5-8)

11:20 NR 75: W73-W74 (finał OPEN 5-8)
11:20 NR 76: P73-P74 (mecz o III miejsce OPEN 5-8)
11:20 NR 10: P3-P4 (1/2 finału KOBIETY 5-8)

12:00 NR 11: P2-W10 (finał KOBIETY 5-8)
12:00
12:00

12:40 NR 18: P3-P4 (1/4 finału MIKST 9-16)
12:40 NR 19: P5-P6 (1/4 finału MIKST 9-16)
12:40 NR 20: P7-P8 (1/4 finału MIKST 9-16)

13:20 NR 21: P2-W18 (1/2 finału MIKST 9-16)
13:20 NR 22: W19-W20 (1/2 finału MIKST 9-16)
13:20 NR 26: P19-P20 (1/2 finału MIKST 13-16)

14:00 NR 23: W21-W22 (finał MIKST 9-16)
14:00 NR 24: P21-P22 (mecz o III miejsce MIKST 9-16)
14:00 NR 27: P18-W26 (finał MIKST 13-16)

14:40 NR 29: P9-P10 (1/2 finału MIKST 5-8)
14:40 NR 30: P11-P12 (1/2 finału MIKST 5-8)
14:40

15:20 NR 31: W29-W30 (finał MIKST 5-8)
15:20 NR 32: P29-P30 (mecz o III miejsce MIKST 5-8)
15:20

REGULAMINY

REGULAMIN PL

REGULAMIN EN

DRABINKI

Screenshot-2017-11-3 OPEN (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 MIKST (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 KOBIETY (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 OPEN 17-32 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 OPEN 25-32 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 OPEN 25-32 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 OPEN 29-32 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 OPEN 33-35 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NETScreenshot-2017-11-3 KOBIETY 5-8 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET Screenshot-2017-11-3 MIKST 5-8 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET Screenshot-2017-11-3 MIKST 9-16 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET Screenshot-2017-11-3 MIKST 13-16 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET Screenshot-2017-11-3 OPEN 5-8 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET Screenshot-2017-11-3 OPEN 9-16 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET Screenshot-2017-11-3 OPEN 13-16 (04 11 2017) - Baza turniejów - Grand Prix Warszawy - Tenis NET

PARTNERZY