You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PPF partnerem projektu Graj o swój biznes

Polska Federacja Padla została partnerem oraz współorganizatorem projektu Graj o Swój Biznes, którego pomysłodawcą jest Manager Business Hub. Celem programu jest budowanie i rozwijanie relacji biznesowych podczas bezpośrednich spotkań i rywalizacji sportowej. Graj o Swój Biznes to cykl wydarzeń z udziałem przedstawicieli biznesu z różnych branż.

W ramach projektu, którego start planowany jest na początek czerwca, zorganizowane zostaną wydarzenia skierowane do przedsiębiorców, zarządów i właścicieli spółek, o charakterze sportowym: Akademia Golfa i Akademia Padla, turniej biznesowej siatkówki plażowej czy turniej strzelecki.

Program ma na celu promocję budowania odporności organizmów liderów spółek oraz wsparcie w odbudowaniu ich biznesów. Uczestnictwo w wydarzeniach to również dla wielu okazja do sprawdzenia się w rozmaitych dyscyplinach sportowych, w sytuacji rywalizacji, przeżywania wspólnych emocji – dzięki czemu budowanie relacji będzie skuteczniejsze – podkreśla Piotr Winek, Prezes Manager Business Hub.

Przy tej okazji nie może zabraknąć gry w padla na świeżym powietrzu.  Akademia Padla dla biznesu, którego PFP będzie gospodarzem odbędzie się w czerwcu na terenie Warszawskiego Klubu Tenisowego Mera.

– Cieszymy się z zaproszenia do współpracy przez Manager Business Hub. Biznes i sport mają wiele wspólnego. Łączy je rywalizacja, nastawienie na najlepsze wyniki oraz budowanie trwałych relacji. I to właśnie one zyskują na znaczeniu w tym szczególnym czasie epidemii i wyzwań z nią związanych. Dlatego zdecydowaliśmy się przyłączyć do tego wyjątkowego projektu, który daje szansę przedsiębiorcom nie tylko na aktywność sportową, ale także na walkę z izolacją koronawirusową oraz na zbudowanie trwałych relacji biznesowych. Głęboko wierzymy jako Federacja, że udział w tego typu projektach to także kolejny krok w stronę dynamicznego rozwoju jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu jaką jest padel– mówi Aleksandra Smolarska-Flis wiceprezes Polskiej Federacji Padla

Organizatorzy: Manager Business Hub, PlayVolley – Liga Siatkówki Firm

Partnerzy projektu: Centrum im. Adama Smitha, Golf Park Józefów, Polska Federacja Padla, WKT MERA, Monta Beach Volley Club, CHL, KONGSBERG, Odkupienie Win, 99Rent, Enterprise, CE&B, AMG Cargo Logistic, Karolina Pilarczyk, CREAM, Viola Śpiechowicz, Mr Poland, Grupa RSVP.