You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Padel na Bulwarach Wiślanych

Od 25 maja uruchomiony zostanie projekt, w ramach którego każdy warszawiak w okresie wiosenno-letnim będzie mógł poznać tajniki padla, rozegrać swój pierwszy mecz oraz skorzystać z darmowych lekcji. Na Bulwarach Wiślanych powstaje kort do padla w ramach akcji Otwarcia sezonu letniego na Wiśle! Inicjatorem projektu jest Polska Federacja Padla. Od maja do września kort dostępny będzie dla wszystkich od rana do późnych godzin wieczornych. Dodatkowo odbywać się będą zajęcia nauki gry w padla prowadzone przez przedstawicieli Polskiej Federacji Padla. Oficjalne otwarcie promocyjnego kortu na Bulwarach Wiślanych (Plac Flotylli Wiślanej) odbędzie się 25 maja. W tym dniu wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Otwartym Turnieju Padla, spróbować swoich sił na treningu oraz zobaczyć jak grają zawodowi gracze. ​

Harmonogram Wielkiego Otwarcia Sezonu w dniu 25.05.:

10:00 – 17:00 Otwarty Turniej w Padla

10:00 – 14:00 Turniej dla kategorii C (poziom początkujący)

14:00 – 17:00 Turniej dla kategorii B (poziom średni)

17:00-19:00 Otwarty trening dla chętnych

19:00-21:00 Pokazowe mecze w padla

Zgłoszenia należy kierować na adres email:padelnabulwarach2019@pfpadla.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Bieżące informacje dotyczące wydarzeń oraz szczegółów funkcjonowania kortu można będzie znaleźć na profilu fb Polskiej Federacji Padla.

Zapraszają Polska Federacja Padla, Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wisła oraz Partnerzy. Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.