You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BUKMACHER FUKSIARZ DOŁĄCZA DO PARTNERÓW POLSKIEJ FEDERACJI PADLA.

Do grona sponsorów Polskiej Federacji Padla dołączyła nowa firma – Fuksiarz.pl Zakłady Bukmacherskie. Współpraca rozpoczęła się towarzyskim meczem przedstawicieli obu podmiotów.

Bardzo cieszymy się, że dołączył do nas nowy, ważny partner. Partner, którego siła rynkowa systematycznie rośnie i dla którego padel- tak ciekawa dyscyplina sportu- stanowi mocną bazę dla sportowych inwestycji. Liczymy na długofalową, owocną współpracę. – podkreśla Marcin Potrzebowski, prezes Polskiej Federacji Padla

Z dumą dołączamy do grona podmiotów wspierających Polską Federację Padla. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom zwiększy się popularność tej dyscypliny sportowej w Polsce. Cieszy nas fakt, że już na początku działalności Fuksiarza nawiązujemy relację właśnie z takim partnerem – powiedział Radosław Baran, członek zarządu spółki Bukmacherska sp. z o.o, do której należy Fuksiarz.pl.


Bukmacher Fuksiarz.pl działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w grudniu 2020r. Oferta bukmachera jest dostępna od marca 2021 r. na stronie internetowej: https://fuksiarz.pl/. Sponsoring Polskiej Federacji Padla to pierwszy tego typu projekt realizowany przez zakłady bukmacherskie Fuksiarz.pl.